SAMO DA BUDE 'POZITIVNA'
Dinamo je još 'na nuli', ali barem je u Ligi prvaka
RASPAD SISTEMA
Sammir: Kad smo primili gol bilo je gotovo
LJUTI KRUNO JURČIĆ
'Zbog medija bolje da nismo u Ligi prvaka'
GOSTI SLAVILI 2:0
I 'skromni' Ajax ostavio Dinamo na nuli
LIGA PRVAKA - 3. KOLO
Dinamo protiv Ajaxa traži prve bodove
DOBAR TEK
'Modra' uprava častila Ajaxove čelnike
TI-DAM, TI-DAM, TI-DAM
Policajci i Nizozemci u zajedničkoj šetnjici
DINAMOVA LIGA PRVAKA
Ajaxu otupiti koplja i konačno im zabiti gol
SPREMA SE VELIKI TRANSFER?