velika pobjeda milana

[FOTO] Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić na San Paolu srušili Napoli; Ante je asistirao, a Ibra zabijao za pobjedu 'rossonera'

22.11.2020 u 23:29

U derbiju 8. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Napoli 3:1 te s s tri nova boda vratio na vrh ljestvice Serie A

'Rossoneri' su poveli u 20. minuti golom Zlatana Ibrahimovića. Theo Hernandez je ubacio, a švedski napadač je nebeskim skokom s gotovo 11 metara glavom zabio za 1:0.

I za 2:0 zabio je Zlatan Ibrahimović, u 54. minuti za novi gol mu je asistent bio hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Gosti su povukli kontru, Calhanoglu je odlično uposlio Rebića na krilu, a hrvatski reprezentativac je sjajnom loptom asistirao Ibrahimoviću koji je na drugoj stativi zabio svoj deseti gol ove sezone.

• +17
SSC Napoli - AC Milan, 22.11.2020. Izvor: EPA / Autor: CESARE ABBATE

Dries Mertens je vratio Napoli u život u 63. minuti golom za 2:1, no samo tri minute kasnije sve je uprskao Tiemoue Bakayoko zaradivši crveni karton. U posljednjim trenucima susreta Jens Hauge je potvrdio pobjedu Milana golom za konačnih 3:1.

Ante Rebić je na terenu proveo 73 minute, a osim asistencije zaradio je i žuti karton u 59. minuti.