Istra je hrabro krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Ercega s bijele točke u 33. minuti. U nastavku Gorica je dominirala i stvorila je pregršt prilika ali odlični Majkić je sačuvao mrežu netaknutom za veliku pobjedu Istre

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Iovu, Marin - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Erceg, Bakrar, Kadušić

GORICA: Radošević - Tomečak, Steenvordeen, Bralić, Štiglec - Raspopović, Pršir - Majstorović, Fruk, Mitrović - Fućak

34. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Gorica 1:0 (Ante Erceg 11m, 33') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Nakon provjere VAR-a, ipak ništa od penala!

• 90’

Drama u zadnjoj minute sudačke nadoknade! Gorica će pucati penal! Mahmoud je škaricama pokušao izbiti loptu, ali pogodio je Vojtka i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 84’

Majstorović je ušao umjesto Kadušića

• 82’

Gorica jednostavno večeras nema sreće! Ovaj put je Matavž ispratio ubačaj i s desetak metara je pucao po golu, ali Majkić još jednom fenomenalno reagira

• 77’

Nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa

• 75’

GOOOOL!! Nakon lijepe akcije Istre, Bakrar je izašao sam pred golmana i mirno je posrpremio loptu u mrežu za 2:0