Arsenal je od početka utakmice preuzeo kontrolu i svoju dobru igru su kapitalizirali golom Trossarda u 29. minuti. U nastavku domaćin je nastavio u istom ritmu i Saka je u 64. minuti zabio za konačnih 2:0. Bitna pobjeda Artetine momčadi

ARSENAL: Raya, White, Saliba, Gabriel, Tomiyasu, Saka, Jorginho, Rice, Trossard, Martinelli, Havertz.

SEVILLA: Dmitrovic, Juanlu, Bade, Gudelj, Salas, Fernando, Jordan, Lamela, Sow, Pedrosa, En-Nesyri

• Napoli - Union Berlin 1:1 (Politano, 39', Fofana, 52')
  • Real Sociedad - Benfica 3:1 (Merino, 6', Qyarzabal, 11', Barrenetxea, 21', Rafa Silva, 49')
  • Bayern - Galatasaray 2:1 (Kane, 82', 87', Bakambu 93')
  • FC Kopenhagen - Manchester United 4:3 (Hojlund, 3', 28', Elyounoussi, 45', Goncalves 11m, 45', Fernandes, 69', Lerager, 83', Bardghji, 87')
  • PSV - Lens 1:0 (de Jong, 13')
  • Real Madrid Braga 3:0 (Diaz, 27', Vinicius Junior, 58', Rodrygo, 61')
  • RB Salzburg - Inter 0:1 (Martinez 11m, 85')