Rijeka je furiozno krenula u utakmicu i prekrasnim golom Pašalića u 8. minuti su došli do vodstva. U nastavku obje ekipe su stvorile šanse, ali novih pogodaka nije bilo i Sopićeva momčad je s ova tri boda opet preuzela prvo mjesto u SuperSport HNL-u

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda - Selahi - Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca - Yansane

GORICA: Banić - Nielsen, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Ndockyt, Mrzljak, Soldo, Mitrović - Vujnović, Jurić

13. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Prilika Gorice u sudačkoj nadoknadi, 91') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Udarac Pršira, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Udarac Jankovića, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Udarac Štigleca, 23') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
13. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica 1:0 (Pašalić, 8') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Gorica je skoro izjednačila! Nakon gužve u šesnaestercu Kapulica je pucao iz mat pozicije, ali Mitrović je očistio loptu s gol linije. Zatim u istom napadu Ilečić nije dobro ispratio ubačaj i Rijeka je jedva preživjela

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 88’

Pao je malo ritam igre i Rijeka za sada mirno privodi utakmicu kraju

• 86’

Dvostruka promjena kod Rijeke, Radeljić i Banda su ušli umjesto Fruka i Pjace

• 83’

Šroler je zamijenio Mrzljaka

• 80’

Hodža je ušao umjesto Pašalića

• 79’

Obregon se sjurio prema Baniću, ali obrana Gorice je u zadnji tren blokirala udarac

• 75’

Fruk je pucao iz slobodnog udarca s 17 metara, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola