Nakon tvrdog prvog poluvremena u nastavku smo gledali bolju utakmicu. Obje momčadi su imali svojih prilika, ali Gorica je u 60. minuti preko Matavža zabila jedini pogodak na susretu za bitna tri boda Jeličićeve momčadi

GORICA: Banić, Munskgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Lazarov, Mitrović, Rukavina - Matavž

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Boras, Međimorec, Štefulj - Lepinjica, Agbekpornu - Murić, Mioč, Liber - Štrkalj

24. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Slaven Belupo 1:0 (Matavž, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Gorica - Slaven Belupo, SuperSport HNL, 25.2.2024. Izvor: Cropix / Autor: Darko Tomas
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 85’

Slaven Belupo pokazuje inicijativu pred kraj utakmice i traži gol za izjednačemnje

• 84’

Leš je ušao umjesto Matavža

• 78’

Dobra šansa za Slaven Belupo! Boras je nakon kornera glavom prevacio loptu na drugu stativu do Međimoreca koji nije najbolje reagirao i Banić je siguran

• 67’

Lepinjica je dobio žuti karton

• 60’

Promjena kod Slavena, Šakota je ušao umjesto Libera

• 59’

GOOOOOOL!! Gorica je povela protiv Slaven Belupa! Krizmanić je nakon ubačaj glavom odbio loptu do Matavža koji je spretno zabio za 1:0

• 58’

Dobra prilika za Slaven Belupo! Liber je doletio na odbijenu loptu s desetak metara, ali pucao je preko gola