favbet premijer liga

Zadar i dalje nedodirljiv; Cedevita Junior ostala je 'zamrznuta' na minus 20

11.04.2024 u 21:20

U prvom susretu 30. kola košarkaškog prvenstva Hrvatske Zadar je u dvorani Krešimir Ćosić pobijedio Cedevitu Junior 88-68 upisavši 28. pobjedu

Zadar je već nakon prve četvrtine imao 14 koševa razlike (26-12), da bi na poluvrijeme otišao s velikih +26 (54-28). U nastavku susreta domaćin je rutinski priveo susret kraju za uvjerljivih 20 koševa razlike.

Zadrar su do pobjede predvodili Dario Drežnjak i Krševan Klarica s po 15 koševa, dok su Lovro Mazalin i Juan Palaunde Davis dodali po 11 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili Renato Serdarušić sa 18 i Ivan Bogdanović s 11 koševa.

• +9
KK Zadar - KK Cedevita Junior, košarka PH, 11.4.2024. Izvor: Cropix / Autor: Zvonko Pavic

U petak se sastaju Split - Cibona, Bosco - Zabok, te Dubrava - Dubrovnik, u subotu će Alkar dočekati Šibenku, dok će kolo u nedjelju u Kostreni zatvoriti DepoLink Škrljevo i Dinamo.

Na ljestvici vodi Zadar (28-2) ispred Splita (25-4), Cibone (22-7) i Cedevite (19-11).