BUNDESLIGA

Wolfsburgu nije pomogao niti još jedan gol Mandžukića

29.10.2011 u 20:05

Mario Mandžukić nastavio je svoju golgetersku seriju, zabio je pogodak za 1:1 za svoj Wolfsburg u domaćinstvu Herthi. Međutim, ni taj gol nije pomogao 'vukovima', koji su izgubili protiv prosječne berlinske momčadi 2:3

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić ponovno je bio strijelac za Wolfsburg, ali njegova je momčad u susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu izgubila od Herthe iz Berlina sa 2:3 (1:2).

Mandžukić je postigao pogodak za 1:1 u 31. minuti utakmice, a to mu je već sedmi gol u Bundesligi ove sezone. Mandžukić je odigrao čitavu utakm,icu za Wolfsburg, dok je Srđan Lakić igrao od 63. minute. Andre Mijatović odigrao je čitavu utakmicu za Herthu.

Vodeći Bayern iz Münchena je na svom terenu uvjerljivo sa 4:0 (3:0) nadigrao Nürnberg, a Ivica Olić je u ovoj pobjedi sudjelovao od 77. minute. Danijel Pranjić nije nastupio.

Ivan Perišić je igrao do 76. minute za Borussiju iz Dortmunda koja je na gostovanju kod Stuttgarta igrala 1:1 (1:1).

Na ljestvici je vodeći Bayern sa 25 bodova, na drugo mjesto se probio Schalke 04 sa 21, a slijede dvije Borussije sa po 20 bodova.