'TO JE NJEMU NA DUŠU!'

Vulić se pita: Što bi bilo da je tako oštećen Dinamo?

16.08.2015 u 11:42

Trener Splita Zoran Vulić priznaje da je Dinamo kvalitetnija momčad, no također smatra da bi puno više bure izazvao nedosuđeni kazneni udarac za 'modre', nego što će izazvati sporni trenutak iz 11. minute...

Dinamo se vratio na vrh MAXtv Prve lige trijumfom na Maksimiru protiv Splita. Zabili su 'modri' tri pogotka i potvrdili svoju premoć protiv ekipe koja je do 6. kola MAXtv Prve lige držala sam vrh. Trener gostiju svjestan je da je kvaliteta bila na strani protivnika.

'Nakon 3:0 nemamo što reći, iako smo dobro otvorili utakmicu. U prvih desetak minuta mislim da je Eduardo spašavao Dinamo. Nakon toga kao da smo se prepali, primili smo taj prvi gol naivno, a o drugome neću ni pričati. Mislim da je Dinamo kvalitetnija momčad od nas, na rutinu je dobio ovu utakmicu,' izjavio je Zoran Vulić pa se osvrnuo na sporni trenutak iz 11. minute, kada je Machado igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudac Bebek nije pokazao na bijelu točku:

'Da je to bilo obrnuto, onda bi se komentiralo na sva zvona. Ne bih htio komentirati. Sudac je to vidio ili nije vidio, to je njemu na dušu.'

Strateg Dinama imao je pak, uz hvalu za svoje igrače i pohvale na račun protivnika.

'Split je ozbiljna ekipa, imali su svoje prilike i nisu slučajno bili lider prvenstva do ovog kola,' kaže Zoran Mamić.