POGLEDAJTE SVE GOLOVE

[VIDEO/FOTO] Slaven Belupo u Puli srušio Istru 1961 te je preskočio na ljestvici; domaćine nije spasila ni komična pogreška gostujućeg golmana

U zadnjoj utakmici 18.kola HT Prve lige u Puli su nogometaši Slaven Belupa svladali Istru 1961 s 2:1 Za Istru je strijelac bio Robert Mišković (51), dok su pobjedu Slavenu donijeli Hansel Zapata (18) i Nedim Hadžić (31)

Koprivnički sastav je poveo u 18. minuti pogotkom Kolumbijca Zapate, koji je natrčao na odbijenu loptu nakon udarca Hadžića.

Istra 1961 - Slaven Belupo 0:1 (Hansel Zapata, 18) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Bosanskohercegovački napadač Hadžić upisao se u strijelce u 31. minuti nakon proigravanja Gode.

Istra 1961 - Slaven Belupo 0:2 (Nedim Hadžić, 31) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Činilo se da će to biti rutinska pobjeda Slavena, koji je iskoristio jedine prilike u prvom dijelu, dok su Istrani bili potpuno bezopasni.

Ipak, u 51. minuti Istra je smanjila nakon katastrofalne pogreške Slavenova vratara Suška. Robert Mišković je izveo slobodni udarac uputivši činilo se bezopasan udarac, Sušak je imao loptu u rukama, ali mu je ona ispala i iznenađujuće završila u mreži.

Istra 1961 - Slaven Belupo 1:2 (Robert Mišković, 51) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Šanse Puljana za pozitivan ishod su umanjene u 67. minuti kada je Portugalac Joao Silva neoprezno dobio drugi žuti karton.

Šest minuta prije kraja je zbog zaleđa poništen gol Krstanovića.

Bio je to peti poraz u nizu Puljana u svim natjecanjima, dok je Slaven dobio tri od zadnjih pet utakmica.

Slaven je s pobjedom i s 16 bodova preskočio Istru (15) na osmom mjestu.