Nogometaši Rijeke na rasprodanom stadionu na Rujevici pokušali su nadoknaditi gol zaostatka (1:2) protiv belgijskog Genta u uzvratnoj utakmici doigravanja za Europsku ligu te se četvrti put u povijesti probiti u grupnu fazu ovog natjecanja. Nisu uspjeli, dvije minute nakon što su zabili za vodstvo Gent je izjednačio i do kraja sačuvao ukupnu prednost...

RIJEKA: Sluga - Raspopović, Župarić, Punčec, Tomečak - Capan, Lepinjica, Halilović - Acosty, Čolak, Lončar

GENT: Kaminski, Ngadeu-Ngadjui, Owusu, Odjidja, David, Dejaegere, Asare, Lustig, Kums, Depoitre, Plastun

• +17
Rijeka - Gent, uzvratna utakmica play-offa Europske lige Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

. Dvoboj play-off faze Europske lige između Rijeke i Genta gledajte na vašem MAXtv-u na kanalu Arenasport 1.

• +18
NK Rijeka - Aberdeen; 3. pretkolo Europske lige, 8.8.2019. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

• 90’

Kraj. Gent ide u skupinu, Rijeka ispada

• 90’

Ostalo je još manje od minute do kraja, navijači gostiju već slave na tribinama

• 90’

Puljić je natrčao sam na loptu nekih dvadesetak metara od gola, no pucao je iznimno neprecizno

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 88’

Dodavanje iza Gentove uobrane za Acostyja, no Kaminski izlazi s gola i kupi loptu prije igrača Rijeke

• 83’

Murić je opet oštro ubacio, no nitko nije skrenuo loptu prema golu

• 80’

Rijeka pokušava pomalo stihijski. Uglavnom ubacivanjima. No premda su ubacivanja često dobra, a igrač koji ubacuje ima dosta prostora i vremena, u kaznenom prostoru gostiju dominira obrana Genta

• 77’

Promjena u Rijeci. Ulazi Gorgon, izlazi Halilović

• 73’

Murić je pucao, obrana Genta blokirala i usporila udarac dovoljno da ga Kaminski mirno uhvati