Kanada nije mogla bolje početi utakmicu i poveli su odmah u 2. minuti preko Daviesa. Hrvatsku to nije omelo, dominirali smo većinu poluvremena i to smo okrunili golovima Kramarića (36') i Livaje u 44. minuti za spektakularan preokret. U nastavku Vatreni su nastavili u istom ritmu i prvo je u 70. minuti Kramarić povećao prednost i u sudačkoj nadoknadi Majer je zabio za konačnih 4:1
  • +33
SP Katar: Hrvatska - Kanada Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Hrvatska je potvrdila pobjedu, Majer je nakon kontre zabio za 4:1!

• 90’

Igrat će se još 6 minute sudačke nadoknade

• 89’

Oršić je pucao izvan šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Borjana

• 86’

Zadnje tri promjene Hrvatske. Oršić, Majer i Pašalić ulaze, a izlaze Perišić, Kovačić i Modrić

• 86’

Modrić je dobio žuti karton

• 78’

Velika prilika za Hrvatsku! Nakon gužve u šesnaestercu Kanade, Brozović je pucao po golu, ali Borjan je obranio udarac

• 73’

Još jedna zamjena kod Hrvatske, Vlašić je ušao umjesto Kramarića

• 70’

GOOOOOOL!! Hrvatska je povećala vodstvo! Perišić je prekrasnim ubačajem našao Kramarića u šesnaestercu, koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 3:1