sjajna golijada

Utakmica Primere o kojoj svi pričaju: Četiri gola u samo osam minuta!

30.09.2017 u 10:46

Sedmo kolo španjolskog nogometnog prvenstva nije moglo bolje početi: dvoboj Celte i Girone završio je 3:3, a viđena su čak četiri pogotka u samo osam minuta...

Mala Girona po prvi je put u svojoj povijesti izborila plasman u Primeru ovog ljeta i zasad definitivno nije razočarala.

Ima katalonska momčad Pabla Machina šest osvojenih bodova i drži se iznad zone ispadanja te ima pravo sanjati o osiguranju još jedne sezone elitnog klupskog ranga u Španjolskoj, u slučaju da referendum o samostalnosti Katalonije ne dovede do raspada ovog natjecanja.

Kako god bilo, Girona je odigrala još jednu odličnu utakmicu ovog petka u gostima kod Celte, a golijada je završila rezultatom 3:3.

Najviše se priča o ludih osam minuta na samom početku susreta. U tom razdoblju od 8. do 16. minute povela je Celta golom Cista, a onda je Girona sve preokrenula zahvaljujući Portu i Stuaniju, da bi Gomez ipak izjednačio na 2:2.

Autor: YouTube

Celta je u 76. minuti još jednom povela golom Wassa, ali Juanpe u 86. minuti postavio je konačnih 3:3.

Navijači su mogli uživati, a Celta ostaje na ljestvici ispred Girone s dva osvojena boda više...