Armenija je imala par prilika na početku prvog poluvremena, ali ih nisu uspjeli realizirati i Hrvatska je to kaznila u 43. minuti golom Budimira. U nastavku Vatreni su stvorili puno šansi, ali raspoloženi Čančarević na golu je spašavao goste i utakmica je završila 1:0. Dalićeva momčad s ovim rezultatom je ostvarila još jedna veliki uspjeh i kvalificirali smo se na Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Sosa - Modrić, Brozović - Majer, Kramarić, Ivanušec - Budimir

ARMENIJA: Čančarević – Arutiunian, Mkrtčjan, Calisir, Tiknizjan - Hovhanisjan, Spertsyan, Harutjunjan - Ranos, Sevikjan, Zelarjan

• Wales - Turska 1:1 (Williams, 7', Yazici 11m, 70')
  • +41
Hrvatska - Armenija Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • +10
Navijači na Hrvatska - Armenija Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL
  • +6
Hrvatska - Armenija, navijači uoči utakmice, 21.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

Piloyan je dobio žuti karton

• 84’

Dvostruka zamjena kod Hrvatske, Baturina i Sučić su ušli umjesto Budimira i Majera

• 84’

Nova prilika za Hrvatsku! Mario Pašalić se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali Čančarević je obranom dobio loptu do Marca Pašalića koji je pogodio vanjski dio mreže

• 77’

Hrvatska dominira i traži drugi gol! Sada je Brozović silovito pucao s distance, ali Čančarević je opet odlično reagirao

• 74’

Tri izmjene kod Armenije, izašli su H. Harutyunyan, Sevikyan i Ranos, ušli Dashyan, Serobyan i Miranyan

• 70’

Promjene i kod Armenije, izašli su Harutnjunan i Sevijkan, a ušli su Dašjan i Serobjan

• 69’

Dalić radi novu zamjenu Marco Pašalić je ušao umjesto Kramarića

• 64’

Gvardiol je silovito pucao s distance, ali Čančarević je siguran

• 57’

Velika prilika za Hrvatsku! Prvo je Kramarić pucao s distance i Čančarević je obranio, Pašalić je naletio na odbijenu loptu, ali golman Armenije je opet odlično reagirao