ht prva liga - 14. kolo

Uspavankom u Koprivnici zadovoljni i Slaven Belupo i Istra 1961

03.11.2019 u 16:53

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Slaven Belupo dočekao je Istru 1961, a ogled je završio s miroljubivih 0:0

U prilično siromašnoj utakmici, bez previše prigoda i opasnosti pred suparničkim golovima, Slaven Belupo i Istra 1961 na svoja su konta dodali po jedan bod. Rezultat 0:0 možda i najbolje oslikava događanja na terenu. I sigurni smo da se navijači obiju momčad s nostalgijom sjećaju prvog ovosezonskog ogleda ovih momčadi, kada su na utakmici u Puli vidjeli čak pet golova.

S ovim ishodom, nakon četiri uzastopna poraza, sigurno su sretniji domaćini, koji su u prvom poluvremenu tek jednom zaprijetili Čondriću. U tom periodu momčad iz Pule pucala je tri puta prema Ježini. Međutim, ni jednom ništa opasnije.

U drugom poluvremenu gotovo identično stanje na terenu, s time što je Ivan Krstanović u 75. minuti bio najbliži pogotku. Okrenuo se visoki napadač na desnoj starni 16-erca, lijevom nogom pucao u bliži kut gostujućeg gola, ali Čondrić se nije dao iznenaditi.

Sve ostalo nije bilo vrijedno spomena, jer momčadi su se definitivno više orijentirale na branjenje vlastitog gola, nego napade prema suparničkim vratima.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo