PORTUGALAC PREJAK

Umag ostao na samo jednom domaćem tenisaču

21.07.2015 u 19:05

Još je samo Borna Ćorić od domaćina ostao u ždrijebu pojedinačnog dijela ATP turnira u Umagu

Nakon Mate Delića u ponedjeljak ispao je i drugi Hrvat s pozivnicom za ATP Umag. Toni Androić je u ždrijebu dobio respektabilnog zemljaša Joaa Sousu i Portugalac je opravdao ulogu favorita.

Nakon jednog sata i dvije minute igre Sousa je slavio rezultatom 6:2, 6:1 i u drugom kolu čeka petog nositelja Andeasa Seppija. Toni je pružio koliko je mogao, no nije uspio parirati snažnijem protivniku i za utjehu mu ostaje tek gem sredinom prvog seta u kojemu je napravio veliki pritisak i breakom donekle zakomplicirao situaciju.

No, uslijedio je novi 'tajfun' sa Sousinog reketa i Androić će za prvu ATP pobjedu morati još čekati.