REAKCIJE IZ KOPRIVNICE

Trener Slavena: Čestitam Hajduku na pobjedi koja nije zaslužena!

20.04.2024 u 22:43

U susretu 31. kola SuperSport HNL-a Hajduk je minimalnom 1-0 (1-0) pobjedom protiv Slavena Belupa u Koprivnici prekinuo negativan niz od pet uzastopnih poraza, a komentar su dali treneri

Jedini gol na utakmici postigao je Aleksandar Trajkovski (12).

'Čestitke Hajduku na pobjedi koja, po meni, nije zaslužena. Mislim da smo mi igrom zaslužili više, imali smo dosta prilika, imao je i Hajduk neke svoje situacije, ali oni su kvalitetna ekipa i teško ih je ostaviti baš bez ičega. Mislim da je Belupo bio dosta energičan, posebno u drugom poluvremenu. Imali smo dosta situacija za postići pogodak, ali danas jednostavno nije išlo. Dečki su dali su sve od sebe, imali smo i gredu i vratnicu, valjda će nam se to negdje vratiti', rekao je trener Slavena Ivan Radeljić te se osvrnuo na situaciju iz 67. minute, kad je stoper Hajduka Filip Uremović, činilo se, igrao rukom, a nije dosuđen kazneni udarac.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Po meni čisti penal. Opet imaju neka svoja tumačenja, je li ruka ili nije ruka, je li tijelo ili nije tijelo, trebali bi to već jednom raščistiti. Lopta je išla u gol, ako ju je Uremović dirao rukom, po meni je to penal, i to jedanaesterac koji nije sviran. Ne mogu se oteti dojmu da bi na drugoj strani to bio penal, iskreno da vam kažem.'

• +26
31. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak

Trener Hajduka Jure Ivanković bio je zadovoljan:

'Jako bitna pobjeda za nas , kao i činjenica da smo prekinuli taj negativan niz. Mislim da smo utakmicu otvorili vrlo dobro, čak smo bili odlični u nekim trenucima, stvarali smo šanse, poveli na vrijeme, sve kontrolirali, trebali smo tad otići i na dva razlike.'