PORAZ U ZAGREBU

Trener Rijeke Goran Tomić nakon novog prvenstvenog posrtaja: Nemam puno toga za reći, loš trenutak...

17.04.2022 u 09:33

U posljednjoj utakmici 31. kola HT Prve lige Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Rijeku sa 2:1, a susret je prokomentirao

Golove za Lokomotivu postigli su Luka Stojković (38) i Lukas Kačavenda (46), da bi poraz gostiju ublažio Josip Drmić (90+2).

'Čestitam Lokomotivi na zasluženoj pobjedi. Nemam puno toga za reći. U prvom poluvremenu smo bili i dobri, zabili su nam iz prvog dolaska pred gol, ali bili smo izrazito loši u zadnjoj trećini', pričao je Goran Tomić nakon utakmice te je dodao:

'S tri vezna imali smo punu kontrolu igre, ali bez prave završnice i s mnogo loših centaršuteva. U 46. minuti jedna nevjerojatna nesmotrenost i 0:2. Pokušavali smo do kraja, ali nismo imali raspoloženog igrača u završnici.'

• +12
HT Prva liga. 31. kolo: Lokomotiva - Rijeka, 16.4.2022. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

Bio je to četvrti poraz u zadnjih pet utakmica. Rijeka je ispala iz utrke na naslov…

'Loš trenutak za Rijeku, ali dogodi se svakome u sezoni. Osijek u sljedećem kolu? Želimo izaći iz lošeg niza i razveseliti naše navijače', zaključio je trener Rijeke.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport