priznao krivicu
Trener Dinama nakon kiksa u Varaždinu i izgubljenih bodova rekao bolnu istinu, a dotakao se i navijača koji su mu skandirali: Čačiću odlazi!

Ante Čačić
Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
Ovaj kiks Dinamo je stigao nekoliko dana uoči uzvratne utakmice 3. pretkola Lige prvaka koju Dinamo igra u utorak 9. kolovoza na Maksimiru protiv bugarskog prvaka Ludogoreca (MAXSport 1, MAXtv, 20 sati).
>> Sve video sažetke SuperSport Hrvatske nogometne lige pogledajte OVDJE.
No, lako se moglo dogoditi da Varaždin u završnici postigle gol i odnese sva tri boda što bi bila svojevrsna senzacija.
'Nismo sretni kad završi 1:1 jer smo, uvjetno rečeno, razmaženi. Očekujemo pobjedu Dinama u svakoj utakmici, a ovo nam je sedma utakmica u 21 danu. Dosta je umora, a čeka nas utakmica sezone. Morali smo razmišljati da se energetski ne potrošimo i u tome nismo uspjeli', kazao je Čačić koji je pohvalio igrače Varaždina.
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
'Zasluge idu i domaćinima, bespoštedno su se borili. Mi smo napravili previše pogrešaka i tako izgubili tečnost u igri. Moramo se obnoviti za utorak. Razumijem navijače koji žele Dinamo koji je na 100 posto, ali u sportu to ne ide tako', dodao je Čačić.
-
28 Video
SuperSport HNL
[VIDEO/FOTO] Pogledajte kako je Varaždin zamalo šokirao europski Dinamo; trener Čačić nakon ovakve igre s pravom je zabrinut, a zna se i zašto
-
Brazilski hrvat u splitu
Eduardo Da Silva progovorio o danu koji nikada neće zaboraviti, a razlog je Niko Kovač: Nikada mi nije objasnio zašto je to napravio
-
Izvor iz kluba
Objavljeno je koliko točno zarađuju nogometaši Bayerna; lista mnogima izgleda nevjerojatno, a na popisu su i dva Hrvata
Dotakao se i navijača te naravno konstantnog pritiska koji se osjeća uoči svake utakmice. Naime, dok je Čačić pričao na press konferenciji čulo se kako navijači vani skandiraju: 'Čačiću odlazi!'
'Navijači su nam potpora cijelo vrijeme. Trener je uvijek Pedro, preuzimam odgovornost. No navijači moraju razumjeti da smo od krvi i mesa, imamo pravo na loš dan', kazao je iskusni Čačić koji je odmarao nekoliko važnih igrača pa tako u sastav nije uvrstio Martina Baturinu, Arijana Ademija i Mislava Oršića. Također nije mogao računati na Luku Menala…
>> Hrvatski nogomet samo na MAXSport kanalima!
>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: SofaScore


APPLE Watch S7
Besplatna dostavaUz optimizirano korisničko sučelje sve ćeš lakše vidjeti i koristiti.
KUPI SADA

LENOVO ThinkBook
HIT cijena!Dizajnirani za produktivnost te brz i neometan rad.
KUPI SADA

LOGITECH periferija
2 godine jamstvaVrhunska periferija za gamere ili ured koja će ti biti vjerna dugi niz godina.
KUPI SADA

ORAL-B zubna njega
Uštedi do 35%Kvalitetne i higijenske četkice koje će dobro očistiti tvoje zube bez oštećenja desni.
KUPI SADA

DE'LONGHI aparati za kavu
Uštedi do 25%Aparati za kavu s kojima trenuci ispijanja kave kod kuće imaj okus savršenstva.
KUPI SADA

Čisto i blistavo posuđe
HIT cijenaVeliki izbor ugradbenih i samostojećih perilica posuđa.
KUPI SADA