uzavrele strasti

Sudac Ante Čulina prijavio sportskog direktora Hajduka: Krenuo je prema meni...

26.11.2023 u 23:17

Hajduk je u Puli pobijedio Istru 1961 2:0, ali iza ove utakmice će ostati mnogi repovi. Bilo je tu svega, kako na terenu, tako i izvan njega. Pa je tako sudac Ante Čulina prijavio sportskog direktora Hajduka Mindaugasa Nikoličiusa

Navodni se sukob sportskog direktora Hajduka Mindaugasa Nikoličiusa i suca Ante Čuline dogodio po svršetku prvog poluvremena, a morali su intervenirati i zaštitari.

'Nakon završetka poluvremena sportski direktor HNK Hajduka Nikoličius ušao je na teren za igru i krenuo prema meni i izražavao nezadovoljstvo sa suđenjem. Nakon intervencije zaštitarske službe isti je izašao izvan terena za igru', opisao je u službenom zapisniku utakmice sudac Ante Čulina događanja na kraju prvih 45 minuta.

Sigurno je da Nikoličiusa nakon svega čeka kazna...

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Istra 1961 - Hajduk, 16. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Batelic/PIXSELL
  • +9
Kaos nakon utakmice Istra 1961 - Hajduk 26.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'