TRIJUMF KOD LORIENTA

Subašić sačuvao mrežu, Monacov niz bez poraza ide dalje

17.01.2016 u 16:29

Nogometaši Monaca pobijedili su na gostovanju Lorient 2-0 probivši se na drugo mjesto francuskog prvenstva, a za momčad iz Kneževine nastupili su hrvatski nogometaš Danijel Subašić i Mario Pašalić.

Monaco je prelomio utakmicu u razmaku od 53. do 57. minute postigavši oba gola. Za 1-0 je zabio Thomas Lemar u 53. minuti na asistenciju Portugalca Joaoa Moutinha, a četiri minute kasnije Portugalac je potvrdio status igrača utakmice postigavši i drugi gol na utakmici.

Danijel Subašić je branio za Monaco, dok je Mario Pašalić ušao u igru u 69. minuti.

Monaco je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na osam susreta probivši se na drugu poziciju 'Le Championnata' sa 36 bodova, čak 21 bod manje od lidera Paris St Germaina. Na trećem mjestu je Angers sa 34 boda.