LJEPOTICE U LIGA KUPU

Suarez slomio Stoke, Džeko 'punio' vukove

27.10.2011 u 10:54

Odigrane su četiri utakmice četvrtog kola engleskog Curling kupa i gledatelji su mogli vidjeti čak pet golova po utakmici. Svaka utakmica ponudila je sjajnu priču

Najviše tuge ostalo je u navijačima Newcastlea. 'Svrake' su do 90. minute u Blackburnu gubile 2:0, ali su izborile produžetak u kojem je pao tek u 120. minuti nakon još jednog povratka iz deficita.

Preokret je uspio Liverpoolu, koji je slomio gotovo neosvojivu Stokeovu Britanniju. Čvrsti domaćin je poveo na isteku prvog dijela (Jones), ali je Suarez u nastavku pogodio dva puta i odveo redse u idući krug. Prošao je i Chelsea. Everton je na Goodisonu u 83. izborio produžetke, ali im je presudio Sturridge u 116.

Serijom impresivnih gostovanja nastavio je i sjajni Manchester City koji je sa 5:2 pregazio Wolverhampton. Milijaš je zabio za vodstvo vukova, ali City je nanizao pet komada, od čega Džeko dva, i potvrdio da je u ovom trenutku daleko najatraktivnija i najbolja otočka momčad.

Rezultati i strijelci:

Wolwerhampton - Man. City 2:5 (Milijaš 18, O'Hara 65 / Johnson 37, Nasri 39, Džeko 40, 64, de Vries (ag) 50)

Stoke - Liverpool 1:2 (Jones 44 / Suarez 54, 86)

Everton - Chelsea 1:2 (Saha 83 / Kalou 38, Sturridge 116)

Blackburn - Newastle 4:3 (Rochina 5, Aiyegbeni (p) 64, Pedersen 99, Givet 120 / Guthrie 90, Cabaye 90+6, Lovenkrands (p) 105)