BIJES IZ ATLETICA

Sramota Realovog kapetana; trebao je dobiti crveni karton!

03.05.2017 u 12:06

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Real je svladao Atletico 3:0, a gostujući navijači smatraju da je njihov klub oštećen zato što sudac nije isključio Sergija Ramosa

Još jedna utakmica u Ligi prvaka nije prošla bez repova, a izgleda da je opet oštećen klub koji je bio suparnik Reala.

Naime Atleticove fanove razbjesnila je situacija u završnici prvog poluvremena. Sergio Ramos je sleđa laktom udario stopera gostiju Lucasa Hernandeza.

Očigledno je namjerno udaranje u glavu koje je trebalo biti sankcionirano crvenim kartonom, ali engleski sudac Atkinson, kao ni njegovi pomoćnici, nisu vidjeli ovaj sramotan potez Realova kapetana te je prošao bez kazne.

Inače, branič 'kraljeva' dobio je dosad 22 crvena kartona u karijeri, nedavno je polomio i Messija, a trebao je 'pocrvenjeti ' još jedanput.

U tome trenutku Atletico je gubio 1:0 pa bi gosti imali velike šanse da brojčanom prednošću dođu do pozitivnog rezultata u nastavku. Osim toga, da je Ramos isključen, ne bi mogao igrati u uzvratu.

Ovako se mnogi s pravom pitaju je li Real ove sezone previše povlašten u sudačkim krugovima...

• +7
Real Madrid - Atletico Madrid, prva utakmica polufinala LP-a Izvor: Reuters / Autor: Paul Hanna