Hajduk je dobro ušao u utakmicu, stvorili su čak par prilika i pokazivali su inicijativu. Ali nažalost to nije bilo dovoljno, Pedraza je zabio gol u 37. minuti i Villarreal vodi 1:0 na poluvremenu. U nastavku Bijeli su pokušali napasti ali nisu uspjeli zabiti pogodak, dok je Žuta podmornica riješila pitanje pobjednika golom Chukwueze u 56. minuti

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Grgić, Fossati - Sahiti, Krovinović, Biuk - Livaja

VILLARREAL: Reina - Feminia, Cuenca, Torres, Pedraza - Chukwueze, Coquelin, Morlanes, Baena - Jackson, Morales

• +35
Hajduk - Villarreal, play-off Konferencijske lige, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85’

Smirio se ritam igre, Villarreal mirno privodi utakmicu kraju

• 79’

Biuk je još jednom dobro pucao s ruba šesnaesterca, ali Reina je odlično reagirao i obranio je udarac

• 76’

Moreno je dobio žuti karton

• 67’

Ovo je moglo biti opasno! Mlakar se oslobodio u šesnaestercu i pucao je malo pored gola

• 60’

Mijenja i Hajduk, Lovrenciscs je ušao umjesto Mikanovića

• 58’

Dvije promjene kod Villarreala, Gerard Moreno i Morales ušli su umjesto Lo Celsa i Jacksona

• 56’

GOOOL!! Villarreal je zabio, Chukwueze je pucao s ruba šesnaesterca, Kalinić se nije najbolje snašao i Hajduk gubi 2:0

• 52’

Nova prilika za goste! Pedraza se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i Kalinić je spasio Hajduk