Brazil je dominirao od početka utakmice, ali Srbija se organizirano branila u prvom poluvremenu. U nastavku smo gledali drugačiju utakmicu gdje je Brazil odmah okrunio svoju dominaciju golovima Richarlisona u 62. i 73. minuti za konačnih 2:0
  • +22
SP Katar 2022: Brazil - Srbija, 24.11.2022. Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 7 minuta nadoknade

• 87’

Brazil ne staje s napadima! Rodrygo je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 76’

Prve promjene kod Brazila. Fred i Rodrygo su ušli umjesto Paquete i Viniciusa

• 73’

GOOOOOOL!! Brazil je povećao vodstvo! Richarlison je dočekao ubačaj u šesnaestercu i zabio je spektakularan gol za 2:0

• 66’

Nove promjene kod Srba. Lazović i Vlahović su ušli, a izašli Lukić i Mladenović

• 62’

GOOOOOL!! Brazil nakon velike dominacije je zasluženo poveo! Richarlison je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i mirno zabio za 1:0