City je od početka preuzeo kontrolu nad utakmicom i svoju dobru igru su okrunili golom Fodena u 25. minuti. Leipzig se vratio u igru preko Opende u 48. minuti, ali Alvarez (84') i Doku (92') su pred kraj susreta osigurali pobjedu gostiju. Newcastle je doma pregazio moćni PSG (4:1)

RB LEIPZIG: Blaswich - Klostermann, Simakan, Lukeba, Raum - Xavi Simons, Seiwald, Schlager, Forsberg - Openda, Poulsen

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Akanji, Dias, Gvardiol - Lewis, Rodri - Foden, Bernardo Silva, Grealish - Haaland

• Borussia Dortmund - AC Milan 0:0
  • Celtic - Lazio 1:2 (Furuhashi, 12', Vecino, 29', Pedro, 96')
  • Crvena Zvezda - Young Boys 2:2 (Ndiaye, 37', Ugrinic, 48', Itten 11m, 60', Bukari, 88')
  • Newcastle - PSG 4:1 (Almiron, 17', Burn, 39', Longstaff, 50', L.Hernandez, 56', Schar, 91')
  • Porto - Barcelona 0:1 (F.Torres, 45')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! City je povećao vodstvo! Nakon lijepe kontre Doku je izašao sam pred golmana i zabio je za 3:1!

• 90’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 84’

GOOOOOL!! City je opet poveo protiv Leipziga! Doku je našao Alvareza koji se s ruba šesnaesterca zabio spektakularan gol za 2:1!