Nakon odličnog prvog poluvremena, gdje je Benzema šokirao Stamford Bridge s brza dva gola, a Havertz je pred kraj poluvremena smanjio prednost gostiju i dao nadu u povratak Tuchelovoj momčadi. U nastavku je Benzema odmah na početku poluvremena zabio svoj treći gol koji je na kraju presudio Chelseaju i Ancelottijeva momčad ima veliku prednost pred uzvrat u Madridu

CHELSEA: Mendy; James, Christensen, Thiago Silva, Rüdiger, Azpilicueta; Kante, Jorginho; Mount, Pulišić, Havertz

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Valverde, Modrić, Casemiro, Kroos; Benzema, Vinicius

• +3
Liga prvaka: Chelsea - Real Madrid, 6.4.2022. Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL
  • Villarreal - Bayern 1:0 (Danjuma, 8')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade će se još igrati u Londonu

• 83’

James je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Courtoisa

• 75’

Carlo Ancelotti mijenja, izašao je Kroos, ušao je Camavinga

• 70’

Odlična prilika za Chelsea! Lukaku je ispratio ubačaj i pucao glavom, ali lopta je prošla pored gola

• 60’

Malo je pao ritam, Chelsea kratkim dodavanjima traži rupu u obrani Reala, ali nisu uspjeli stvorili ozbiljniju priliku

• 49’

Odličan šut Azpilicuete! Španjolac je opalio s 20 metara od gola, gađao je desne rašlje, ali Courtois je to spektakularno obranio

• 45’

GOOOL!! Gol odmah na početku drugog poluvremena! Benzema je još jednom siguran i Real vodi 3:1