Senzacionalna utakmica u Dortmunudu je završila bez pobjednika 1:1. Prvo je Borussia povela preko Adeyemija u 51. minuti, ali mladi Emery je zabio 5 minuta poslije za konačnih 1:1. U drugom susretu u skupini, Newcastle je preko Joelintona u 33. minuti razveselio navijače, ali Milan se nije predao i golovima Pulišića (59') i Chukwuezea (84') su preokrenuli rezultat, izbacili Engleze iz Europe i osvojili 3. mjesto u skupini

BORUSSIA DORTMUND: Kobel - Wolf, Hummels, Schlotterbeck, Bensebaini - Sabitzer, Özcan, Reus, Brandt, Bynoe-Gittens - Füllkrug

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Škriniar, L. Hernández - Zaïre-Emery, Ugarte, Vitinha - Kang-in Lee, Kolo Muani, Mbappé

• Newcastle - Milan 1:2 (Joelinton, 33', Pulišić, 59', Chukwueze, 84')
  • Antwerp - Barcelona 3:2 (Vermeeren, 2', Torres, 35', Janssen, 56', Guiu, 91', Ilenikhena, 93')
  • Atl.Madrid - Lazio 2:0 (Griezmann, 6', Lino, 51')
  • Celtic - Feyenord 1:1 (Palma 11m, 32', Minteh, 83', Lagerbielke, 91')
  • Porto - Shakhtar 5:3 (Galeno, 10', 43', Sikan, 29', Taremi, 62', Eustaquio AG, 73', Pepe, 76', Conceicao, 82', Equinaldo, 88')
  • +2
Borussia Dortmund - PSG, Liga prvaka Izvor: EPA / Autor: FRIEDEMANN VOGEL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 6 minuta sudačke nadoknade

• 81’

Nove zamjene kod Dortmunda, Reyna i Haller su ušli umjesto Adeyemija i Fullkruga

• 77’

Mbapee je zabio gol nakon prekrasne akcije, ali nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog zaleđa!

• 72’

Ovo je bilo blizu! Mbappe je opalio s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative

• 69’

Kod PSG-a, Ugarte je ušao umjesto Lee-a

• 69’

Terzić radi dvostruku promjenu, Schlotterbeck i Sabitzer su ušli umjesto Wolfa i Ozcana

• 60’

Malen je ušao umjesto Bynoe-Gittens

• 57’

Hummels je dobio žuti karton

• 56’

GOOOOOL!! PSG se odmah vratio u utakmicu! Emery je dočekao povratnu loptu i s ruba šesnaesterca je zabio prekrasan gol za 1:1