Rijeka je zasluženo povela u 58. minuti preko Smolčića, sačuvala je prednost i utakmice je otišla u produžetak. Sopićeva momčad je odlično stajala na terenu, ali individualna kvaliteta je presudila i pogotkom J.Davida u 109. minuti gosti su osigurali nastup u grupnoj fazi Konferencijske lige

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Mitrović, Goda - Hodža, Selahi - Pašalić, Fruk, Janković - Ivanović

LILLE: Chevalier - Santos, Yoro, Alexsandro, Ismaily - Andre, Gomes - Zhegrova, Cabella, Cavaleiro - David

4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Lille 1:1 (J. David, 109') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Lille 1:0 (Poništen gol Lillea, 69') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Konferencijske lige, Rijeka - Lille 1:0 (Smolčić, 58') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Prilika Hodže, 5. minuta Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Rijeka - Lille, 31.8.2023. Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 120’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 115’

Bogojević je ušao umjesto Hodže

• 114’

Umtit je ušao umjesto Cabelle

• 114’

Obregon je dobio žuti karton

• 108’

GOOOOOOL!! Lille je izjednačio protiv Rijeke! Ismaily je pogodio vratnicu i lopta se odbila do J. Davida koji je zabio za 1:1