Hajduk je furiozno krenuo u utakmicu i to su okrunili golom Pukštasa u 15. minuti. U drugom poluvremenu Rijeka je pokazala više inicijative i s dva spektakularna gola Obregona i Selahija su režirali čudesan preokret na Poljudu! Velika pobjeda Sopićeve momčadi

HAJDUK: Lučić - Sigur, Uremović, Šarlija, Moufi - Žaper, Pukštas - Sahiti, Krovinović, Kleinheisler - Livaja

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Radeljić, Galešić, Goda - Selahi - Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca - Ivanović

20. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rijeka 1:2 (Selahi, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rijeka 1:1 (Poništen gol Gode, 64') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rijeka 1:1 (Obregon, 55') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rijeka 1:0 (Pukštas, 15') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Ivan Perišić Jospi Brekalo na Poljudu 28.1.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • +46
Hajduk - Rijeka, SuperSport HNL, 28.1.2024. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
20. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Rijeka (Izlazak na Poljud Brekala i Perišića) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Livaja je krivo pao na gležanj i napustit će teren

• 90’

Igrat će se još 11 minuta sudačke nadoknade! Čeka nas dramatična završnica

• 84’

Hajduk je skoro izjednačio! Kleinheisler je iz prve potegnuo s ruba šesnaesterca, ali Labrović je fenomenalno obranio i spasio Rijeku

• 80’

Sopić radi zamjenu, Petrović je ušao umjesto Pjace

• 78’

Kalinić je ušao umjesto Šarlije

• 76’

GOOOOOOL!! Nevjerojatan preokret Rijeke! Selahi je dočekao odbijenu loptu i s 20-tak metara je zabio spektakularan za 2:1!