Leo Messi je zabio svoj prvijenac za Parižane i tako pomogao svojoj momčadi u 2:0 pobijedi nad Guardiolinim Cityjem, ali najveće iznenađenje je Sheriff Tiraspol koji je s 2:1 pobijedio moćni Real i tako osvojio maksimalnih šest bodova u dvije utakmice

PSG: Gianluigi Donnarumma; Achraf Hakimi, Marquinhos, Presnel Kimpembe, Nuno Mendes, Ander Herrera, Marco Verratti, Idrissa Gueye, Lionel Messi, Kylian Mbappe, Neymar

MANCHESTER CITY: Ederson, Kyle Walker, Ruben Dias, Aymeric Laporte, Joao Cancelo, Bernardo Silva, Rodri, Kevin De Bruyne, Riyad Mahrez, Raheem Sterling, Jack Grealish

• AC Milan - Atletico Madrid 1:2 (Leao 20, Griezmann 84, Suarez 90)
  • Real Madrid - Sheriff 1:2 ( Jakhshibaev 25, Benzema 64, Thill 90)
  • Red Bull Leipzig - Club Brugge 1:2 (Nkunku 7, Vanaken 24, Rits 41)
  • Porto - Liverpool 1:5 (Salah 18, Mane 45, Salah 60, Taremi 75, Firmino 77, Firmino 83)
  • Borussia (D) - Sporting Lisabon 1:0 (Malen 37)
  • +20
PSG - Manchester City, Liga prvaka, 28.9.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Julien Poupart / PA Images / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Mahrez je još jednom pucao iz slobodnog udarca, ali lopta je otišla preko gola

• 90’

Mahrez je vrhunski pucao iz slobodnog udarca ali Donnarumma je to odlično obranio

• 90’

Još četiri minute sudačke nadoknade će se igrati u Parizu

• 90’

Zamjena kod Parižana, Danilo ulazi umjesto Gueye

• 86’

Veliko iznenađenje u Madridu, Sheriff golom Thilla dolazi do novog vodstva pred kraj utakmice!

• 79’

Guardiola radi zamjenu Jesus ulazi umjesto Sterlinga

• 79’

Mahrez je dobro pucao ali Donnarumma je opet siguran

• 78’

Zamjena kod Parižana, izlazi Wijnaldum a mijenja ga Verratti

• 74’

GOOOOOOL!! Leo Messi je zabio prekrasan pogodak, s ruba kaznenog prostora je prekrasno pucao i svladao golmana!