Remi na Opus Areni! Hajduk je skoro poveo preko Moufija u 32. minuti, ali stativa je spasila Osijek. U nastavku Bijeli su poveli spretnim golom Uremovića (57'), ali domaćin je izjednačio preko Miereza u 72. minuti za konačnih 1:1

OSIJEK: Malenica - Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić - Nejašmić, Prekodravac - Bukvić, Cokaj, Pušić - Mierez

HAJDUK: Lučić - Mikanović, Uremović, Šarlija, Moufi - Pukštas, Krovinović - Kalik, Kleinheisler, Brekalo - Kalinić

21. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 1:1 (Mierez, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
21. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:1 (Uremović, 57') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
21. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:0 (Poništen gol Miereza, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
21. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Hajduk 0:0 (Stativa Moufija, 32') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +40
Osijek - Hajduk (21. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pušić je dobio žuti karton

• 90’

Ovo je mogao biti gol za Osijek! Mierez je dočekao odbijenu loptu u šesnaestercu i iz mat pozicije je pucao direktno u golmana

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Mierez je pucao glavom, ali nije bio precizan

• 80’

Uremović je zaradio žuti karton

• 75’

Iz igre izlaze Kleinheisler i Kalinić, a na terenu su Benrahou i Trajkovski

• 72’

GOOOOOOL!! Osijek je izjednačio protiv Osijeka! Lovrić je dobro pucao s ruba šesnaesterca, Lučič je obranio i Mierez je naletio na odbijenu loptu koji je hladnokrvno pospremio za 1:1