navijači se ne slažu

Španjolci žestoko oprali Luku Modrića koji je označen kao krivac za poraz od Betisa: 'Nije ga se vidjelo, nije trebao ni igrati'

09.03.2020 u 18:32

Novinar Marce Carlos Carpio žestoko je kritizirao Luku Modrića nakon utakmice s Betisom, ali navijači se ne slažu s njegovom procjenom

Real Madrid je napravio novi veliki kiks i na gostovanju kod Betisa izgubio 2:1. 'Kraljevi' su tako propustili priliku ponovno zasjesti na prvo mjesto La Lige koje sada drži Barcelona. Zinedine Zidane je preuzeo odgovornost za loše rezultate, ali novinari Marce nisu štedjeli ni igrače.

Jednom od njih, Carlosu Carpiju, najviše je zasmetao Luka Modrić koji je, uz Tonija Kroosa, prema njegovom mišljenju, bio najslabija karika. Carpio smatra da je od prve minute trebao igrati Fede Valverde.

'Vidjelo se da Realu najviše nedostaje Federico Valverde u prvih 11. Veza je bila jako spora, a Toni Kroos i Luka Modrić u prvom poluvremenu nisu postojali. Oni su dobili mjesto u prvoj postavi zato što svatko od njih nije odigrao po jednu veliku utakmicu u zadnje vrijeme. Kroos je propustio Manchester City, a Modrić nije igrao protiv Barcelone. Sada je red došao na Valverdea i to je bila greška', napisao je oštri Carpio.

Navijači se ipak ne slažu s Marcinim novinarom pa su u anketi koju je isti list objavio nakon utakmice Modrića stavili na peto mjesto najboljih u toj utakmici. Prvo mjesto zauzeo je golman Thibaut Courtois, drugo Raphael Varane, treće Vinicius Junior i četvrto Ferland Mendy.