Slovačka je hrabro krenula u utakmicu i u 7. minuti su preko Schranza došli do vodstva. Belgija je u nastavku ubacila u brzinu više i VAR im je poništio dva gola, ali nisu uspjeli zatresti mrežu protivnika i otvorili su Euro s neočekivanim porazom

BELGIJA: Casteels - Castagne, Debast, Faes, Carrasco - Onana, Mangala - De Bruyne, Trossard, Doku - Lukaku

SLOVAČKA: Dubravka - Pekarik, Vavro, Škriniar, Hancko - Kucka, Lobotka, Duda - Schranz, Boženik, Haraslin

• +33
Belgija - Slovačka, EURO 2024., 17.6.2024. Izvor: EPA / Autor: Robert Ghement
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje sedam minuta sudačke nadoknade
  • 88'

88'

Ipak ništa od gola Belgije! Nakon provjere VAR-a pogodak je poništen!
  • 87'

87'

VAR provjerava gol Belgije zbog mogućeg granja rukom Opende!
  • 86'

86'

GOOOOL!! Belgija je izjednačila pred kraj utakmice! Openda je povratnom loptom našao Lukakua koji je majstorski pogodio za 1:0!
  • 84'

84'

Izašli su Doku i Carrasco, a ušli Openda i Lukebakio
  • 76'

76'

Tielemans je dobio žuti karton
  • 74'

74'

Tielemans je ušao umjesto Trossarda
  • 69'

69'

Promjene kod Slovačke, van idu Boženik i Haraslin, a ulaze Strelec i Suslov
  • 62'

62'

Ogromna šansa za Belgiju! Bakayoko je dočeko odbijanac i s 11 metara je pucao po golu, ali Hancko je u zadnji tren očistio loptu s gol linije