KRAJ CRNOG NIZA

Slaven Bilić može barem malo odahnuti

19.11.2012 u 17:08

U pretposljednjoj utakmici 16. kola ruske nogometne Premierlige Lokomotiv iz Moskve, koji s trenerske klupe vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, slavio je kod Samare s minimalnih 1:0

Niz od sedam utakmica bez pobjede prekinuo je Senegalac Dame N'Doye koji je pogodak vrijedan tri boda postigao već u 4. minuti prvog dijela utakmice. Podsjetimo, uoči ovog kola Bilićeva posljednja pobjeda u Premierligi bila je 22. rujna!

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka odradio je svih 90 minuta na mjestu stopera, dok je vratar Dario Krešić cijelu utakmicu proveo na klupi za pričuvne igrače. Naime, njegovo mjesto među vratnicama zauzeo je Guilherme.

Unatoč pobjedi, Bilićev Lokomotiv ostao je na osmom mjestu prvenstvene ljestvice s 25 sakupljenih bodova. Vodeći je moskovski CSKA s ogromnih 14 bodova prednosti ispred Lokomotiva.

U 17. će kolu Bilićeva momčad ugostiti 'susjeda' na tablici - Krasnodar.