U prvoj nedjeljnoj utakmici 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo je u Koprivnici s Hajdukom odigrao bez pobjednika, 0:0. Na klupi 'farmaceuta' debitirao je Tomislav Ivković, a 'bili' su u Koprivnicu stigli bez čak osam standardnih prvotimaca...

SLAVEN BELUPO: Marković - Rebernik, Međimorec, Vidović, Goda - Bouadla, Purić, Katić, Kendeš - Trebotić, Bogojević

HAJDUK: Stipica - Tudor, Ismajili, Lopez, Memolla - Pešić, Radošević, Bašić, Hamza - Ohandza i Erceg

• +9
Slaven Belupo Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice, Slaven Belupi i Hajduk u Koprivnici su odigrali bez pobjednika, 0:0

• 90’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 86’

Hajduk je u samoj završnici dodatno pritisnuo domaćina. No, i dalje bez konkretne završnice, Slaven Belupo izvrsno se brani

• 74’

Hajduk je preuzeo inicijativu, sve češće i konkretnije prijeti. Pokušali su Radošević, Almeida i Erceg u kratkom razmaku... Obrana Slaven Belupa za sada je izdržala sve nalete 'bilih'

• 69’

Almeida ponovno prijeti, pucao je glavom nakon ubačaja Memolle, no Marković je spreman i brani Portugalčev udarac

• 67’

Prva konkretna prilika za Slaven Belupo. Iz okreta je pucao Tatar, ali Stipica je na mjestu i brani taj pokušaj

• 62’

Zaprijetio je golu Belupa i Almeida. No, Portugalac je bio u vrlo teškoj situaciji, bio je to akrobatski pokušaj udarca, lopta odlazi pored gola

• 60’

Podatak koji najbolje opisuje današnju utakmicu je činjenica da nakon sat vremena igre niti jedna momčad nije uputila udarac u okvir gola!

• 59’

Odmah uzvraća Belupo. Pucao je Rebernik, ali i on je neprecizan. Lopta odlazi pored Hajdukova gola

• 58’

Prva prilika u nastavku. Pešić je opalio prema golu domaćina, no i taj pokušaj odlazi visoko iznad gola