HAT-TRICK MORATE

[VIDEO] Sjajna asistencija Kovačića u pobjedi Reala, Modrić završio na klupi!

05.04.2017 u 23:20

Nogometaši Reala u 30. kolu Primere pobijedili su u gostima Leganes 4:2, uz tri pogotka Alvara Morate i asistenciju Matea Kovačića, dok je Luka Modrić ušao u igru tek u završnici susreta...

Zidaneova momčad nije dopustila iznenađenje u gostima kod malog Leganesa ove srijede. Iako bez Cristiana Ronalda i Garetha Balea, Real je dominirao tijekom većeg dijela utakmice i s četiri postignuta gola došao do sigurne pobjede.

Leganes je golovima Gabriela i Luciana u 32. i 34. minuti vratio neizvjesnost nakon ranog vodstva Reala 0:3, no junak susreta Alvaro Morata dotukao je protivnika svojim trećim pogotkom u 48. minuti.

Mateo Kovačić započeo je susret u udarnoj postavi Reala i asistirao Morati za njegov drugi gol na susretu.

Luka Modrić bio je uoči susreta pod žestokim kritikama zbog nešto slabijeg nastupa protiv Alavesa u nedjelju i čini se da je to utjecalo na Zidanea koji ga je ostavio na klupi. U 81. minuti je ipak ušao u igru umjesto Kovačića.

Real je zadržao dva boda prednosti ispred Barcelone, uz utakmicu više i ako ne izgubi u El Clasicu potkraj travnja zasigurno će postati novi prvak Španjolske.