LJEPŠE IM U ENGLESKOJ

Sedmero Kamerunaca pobjeglo iz olimpijskog sela

07.08.2012 u 14:00

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sedmero kamerunskih sportaša pobjeglo je iz Londonskoga olimpijskog sela, objavilo je Ministarstvo sporta i fizičke edukacije Velike Britanije

Petoricu boksača, plivača i nogometašicu sumnjiči se da su pobjegli kako bi ostali u Europi iz ekonomskih razloga kakvi u njihovoj zemlji nisu pogodni.

'Ono što je počelo kao glasina ispostavilo se kao istina. Sedmero kamerunskih sportaša, koji su sudjelovali na Olimpijskim igrama, nestalo je iz olimpijskog sela', stoji u izjavi za medije koju je pročitao David Ojong.

Konkretnije, riječ je o vratarki ženske nogometne reprezentacije Drusille Ngako, plivaču Paulu Ekaneu Edingueu, te petorici boksača koji su svi redom poraženi u 1. kolu boksačkog natjecanja – Thomasu Essombi, Christianu Donfack Adjoufacku, Abdonu Mewoliju, Blaiseu Yepmou Mendouu i Sergeu Ambomou.

Recimo i da ovo nije prvi slučaj bijega kamerunskih sportaša. Isto je napravila i nekolicina njih za vrijeme Igara Commonwealtha.