SERIE A

Sampdoriji prva pobjeda ove sezone, Sassuolo preokretom do tri boda protiv Verone

24.10.2022 u 23:02

Ovog su ponedjeljka odigrane posljednje dvije utakmice 11 kola talijanskog nogometnog prvenstva. Sampdoria je upisala prvu pobjedu ove sezone, dok je Sassuolo našeg Martina Erlića bio uspješniji od Verone

Nogometaši Sampdorije došli su do prve pobjede u sezoni svladavši u gostima Cremonese sa 1:0.

Odlučujući pogodak na utakmici postigao je Gambijac Omar Colley u 78. minuti, a u 7. minuti napadač Cremonesea Nigerijac Dessers promašio je penal. Tko zna, da je zabio...

Nešto kasnije, Sassuolo je kao domaćin svladao Hellas Veronu s 2:1.

Laurienté (32) i Frattesi (74) bili su strijelci za domaće, a Verona je vodila preko Ceccherinija (2).

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za domaći sastav. S time da je u 48. minuti dobio žuti karton.