CHAMPIONSHIP

Samo da ovo nije ulazak Slavena Bilića i Watforda u crnu seriju

08.10.2022 u 19:19

Nakon odličnog starta na klupi Watforda, odnosno pobjede na premijeri, Slaven Bilić sada je upisao i drugi uzastopni poraz. U 14. kolu Championshipa Watford je poražen kod Blackpoola 3:1

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić prošle je nedjelje debitirao na klupi Watforda, a početak nije mogao biti bolji jer na gostovanju je njegova momčad pobijedila Stoke 4:0.

Međutim, smo tri dana kasnije doživio je i prvi neuspjeh. Watford je na svom Venue Vicarage Road stadionu izgubio od Swansea Cityja sa 1:2.

Na Bilićevu žalost, i u 14. kolu stigao je poraz. Ovog puta 3:1 na gostovanju kod Blackpoola. S time što su domaćini poveli u desetoj minuti golom Madinea.

Watford je izjednačio golom Marokanca Ilouze, a domaćini su do pobjede došli tek u završnici dvoboja, s dva gola Yatesa, prvim u 81. minuti i drugim u 85.