Nogometaši Rijeke na prepunoj Rujevici uspjela je odigrati protiv Red Bull Salzburga 0:0, što je bilo dovoljno za prolazak u play-off Lige prvaka. Prva utakmica u Austriji završila je bez pobjednika 1:1

Rijeka: Sluga - Ristovski, Župarić, Elez, Vešović - Bradarić, Maleš - Kvržić, Mišić, Gorgon - Gavranović; Trener: Matjaž Kek

Red Bull Salzburg: Walke - Lainer, Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer - Yabo, Samassékou, Minamino, Berisha - Hwang, Dabbur; Trener: Marco Rose

• 90’

Nakon sedam minuta nadoknade, turski sudac označio je kraj utakmice i veliko veselje na puno Rujevici

• 90’

Mudro je Rijeka čuvala vrijeme i sačuvala prednost pogotka postignutog u gostima

• 90’

Sudac je pokazao još pet minuta nadoknade

• 87’

Kvržić izlazi, a Heber ulazi

• 83’

Gorgon je imao zicera, promašio je s 12 metara prazan gol; prije toga Vešović je sjajno prošao i poslao povratnu loptu

• 82’

I treća promjena Salzburga, Wolf je ušao, Minamino izašao

• 79’

Slobodni udarac Berishe završio je u živom zidu

• 78’

Nova prijetnja gostiju, Minamino je ostavio loptu Haidari, ali njegov udarac prolazi kraj gola

• 74’

Mijenjaju oba trenera: Gavranović je izašao, Jelić ušao; Guldbransen ulazi umjesto Dabbura

• 73’

Vešović je imao odličnu priliku, ali umjesto da doda do Gavranovića, Vešović puca preko gola