IGRAČI SVJESNI NEDOSTATAKA

Rukavina: Morat ćemo biti bolji u Zagrebu

19.07.2012 u 08:28

Dinamo je uspio golom Rukavine pred sam kraj utakmice doći do remija u Razgradu u prvoj utakmici kvalifikacije Lige prvaka protiv Ludogoreca. 'Modri' u Bugarskoj nisu odigrali neku pamtljivu utakmicu, no remi je dobar rezultat pred uzvrat

Nakon što je Dinamo u prvoj utakmici protiv Ludogoreca u Bugarskoj odigrao 1:1, igrači hrvatskog prvaka bili su svjesni da nisu odigrali na razini kakva se od njih očekuje.

'Na kraju svega moram priznati kako smo očekivali da ćemo napraviti više, međutim protivnička se ekipa dobro postavila. Ipak, na kraju smo izvukli 1:1 i očekujemo puno bolju igru u Zagrebu. Sada smo vidjeli kakva su ekipa i puno više znamo o njima nego prije večerašnje utakmice', kazao je Josip Pivarić za službene stranice kluba, a s njegovim riječima se složio i Šime Vrsaljko

'Igra nam nije bila na očekivanom nivou, posebno ne u prvom poluvremenu. Naravno, izjednačenje na kraju utakmice nam je puno pomoglo. Sada se u potpunosti trebamo okrenuti uzvratu na Maksimiru. Moramo biti maksimalno koncentrirani i dobro organizirani ih dočekati u Zagrebu gdje će ipak biti drugačija utakmica i svi smo uvjereni u prolaz.'

Još jednom je junak Dinama u europskom natjecanju bio Ante Rukavina koji je u samo pet minuta provedenih na terenu prvo spasio gol, a onda i postigao izjednačujući pogodak.

'Naravno da sam sretan zbog gola iako je manje bitno tko je zabio, samo da smo mi uspjeli ugurati loptu u mrežu i zabiti gol u gostima. Ništa još nije riješeno, no sigurno da će nam biti lakše u uzvratu kada imamo laganu prednost, no Ludogorec je pokazao kako su kvalitetna momčad i morat ćemo biti bolji u Zagrebu.'

Dinamo nije bio na visini zadatka u prvom poluvremenu, a s time se složio i golman Kelava

'U prvom dijelu nismo bili onakvi kakvi smo trebali i očekivali biti, ali nakon primljenog gola smo ubacili u brzinu više i na koncu došli do tog vrijednog pogotka. Idemo dalje, za par dana imamo Inter, a onda uzvratnu utakmicu protiv Ludogoreca gdje ćemo pred svojim navijačima biti bolji i, uvjeren sam - proći dalje.'