Rijeka je od početka pokazala inicijativu i svoju dobru igru su okrunili golom Ivanovića u 15. minuti. U nastavku domaćin je nastavio u istom ritmu i preko Ivanovića (63') i Pjace (74') su došli do uvjerljive pobjede od 3:0

RIJEKA: Labrović – Bogojević, Dilaver, Mitrović, Smolčić - Hodža – Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca – Ivanović

RUDEŠ: Marković – Šehić, Campos, Pavlović, Krušlin – Bašić, Pasariček, Srbljinović – Oddei, Topić, Pešić

19. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 3:0 (Pjaca, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Rudeš 2:0 (Ivanović, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Rijeka - Rudeš, 19. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno dvije minute sudačke nadoknade

• 86’

Grgić je ušao umjesto Marca Pašalića

• 82’

Promjene kod Rijeke, Toni Fruk i Franjo Ivanović, mijenjaju ih Ilinković i Obregon

• 74’

GOOOOOL!! Novi gol za Rijeku! Pašalić je proigrao Pjacu u šesnaestercu zabio je majstorski gol za 3:0!

• 63’

GOOOOOOL!! Rijeka je povećala vodstvo! Ivanović je ispratio ubačaj i pospremio je loptu u mrežu za 2:0!