savladao inter

Rudeš impresivnom pobjedom započeo bijeg s dna HT Prve lige!

16.02.2018 u 19:49

U prvoj utakmici 22. kola HT Prve lige nogometaši Rudeša pobijedili su u Kranjčevićevoj Inter ovog petka rezultatom 2:0 te se tako približili Istri i Cibaliji u borbi za opstanak...

Rudeš je na odličan način otvorio drugi dio sezone domaćeg prvenstva. Nakon remija s Lokomotivom ovog je petka pobijedio Inter te tako započeo bijeg s dna HT Prve lige, za koji je bio dugo zakovan.

• +11
Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

Ljubitelji nogometa u Kranjčevićevoj imali su priliku gledati dominantni Rudeš u prvom poluvremenu koji je stvorio pregršt izglednih prilika, a u 20. minuti je poveo zahvaljujući Portugalcu Andersonu Cruzu koji je ostao sam na desnoj strani i bez problema poslao loptu u mrežu.

Rudeš - Inter 1:0 (Cruz 20) Izvor: tportal.hr / Autor: Youtube

Još je lakši posao imao Mario Budimir nakon kornera u 35. minuti, kada mu nije bilo teško iz blizine zakucati loptu pod gredu i udvostručiti vodstvo.

Rudeš - Inter 2:0 (Budimir 35) Izvor: tportal.hr / Autor: Youtube

U drugom poluvremenu Inter se trgnuo i pokušao izjednačiti, ali nije tome došao ni blizu. Dapače, Cruz i društvo iz kontri su mogli još i uljepšati pobjedu Rudeša.

Na ljestvici HT Prve lige Rudeš sada zaostaje samo bod za Istrom i Cibalijom, dok se Inter i dalje nalazi na odličnom petom mjestu, ali ako Toplakova momčad želi tamo i ostati morat će igrati puno bolje nego što je igrala ovog petka...

Rudeš - Inter, izjave trenera Izvor: tportal.hr / Autor: Youtube