ht prva liga - 21. kolo

Lokomotiva se spasila u zadnjim sekundama protiv 'davljenika'

11.02.2018 u 19:03

U posljednjoj utakmici 21. kola HT Prve lige Lokomotiva je dočekala Rudeš a ogled je završio bez pobjednika (2:2)

Rudeš je bio na korak do treće ovosezonske pobjede, no nakon prekršaja Grujevića nad Kneževićem, sudac Batinić pokazao je na bijelu točku, s koje je Lovro Majer u 88. minuti zabio za konačnih 2:2 i podjelu bodova.

• +11
Hrvatski Telekom Prva liga, 21. kolo, NK Lokomotiva - NK Rudeš Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL

A s obzriom na prikazano, možda je to i najrealniji rezultat. Jer u prvom dijelu Lokomotiva je bila bolja te posve zasluženo povela golom Nikole Krajinovića, a kojem je prethodila lijepa akcija u kojoj su sudjelovali Krstanović i Majer.

Na startu drugog dijela Lokomotiva je mogla imati i uvjerljivije vodstvo no pogodili su vratnicu. I onda je stigla 'osveta'.

Samo četiri minute kasnije Grujević je ubacio, Fazli promašio loptu, ali ona je stigla do Karla Lulića koji je poentirao za 1:1.

Desetak minuta prije kraja, Mario Budimir, je uz pomoć odbijanca' koji je prevario Šempera pogodio za vodstvo Rudeša 1:2 i činilo se da će momčad Dinka Jeličića stići do prva tri boda u njegovom debitantskom vođenju momčadi.

Ipak, Majer je s bijele točke pokvario veselje gostima iz zapadnog dijela Zagreba.

CibaliaHajduk0:5
LokomotivaRudeš2:2