novo slavlje 'modrih'

Rrahmani zabio 2000. prvenstveni gol Dinama koji se lako obračunao s 'lokosima'

05.05.2019 u 21:14

U posljednjem susretu 32. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Dinamo je na kišom okupanom Maksimiru pobijedio Lokomotivu 3:0

Dinamo je mogao do gola u 38. minuti, ali je Nikola Moro pogodio vratnicu. I Lokomotiva je imala nekoliko prilika, a najbliže golu 'lokosi' su bili u 54. minuti kada je Luka Ivanušec pucao s lijeve strane, a Dominik Livaković je sjajnom intervencijom spasio svoj gol.

Dinamo je do prednosti stigao tek u 57. minuti golom Amira Rrahmanija koji je zabio lijepim udarcem s vrha kaznenog prostora. Bio je to 2000. gol 'modrih' u Hrvatski Telekom Prvoj HNL.

Na 2:0 je povisio Dani Olmo u 64. minuti svojim sedmim golom ove sezone.

Pobjedu hrvatskog prvaka potvrdio je Bruno Petković golom iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi.