španjolska liga

Luka Modrić 'na hlađenju'; Zinedine Zidane protiv Villarreala priliku dao igračima koje želi prodati

05.05.2019 u 19:42

Real Madrid je u 36. kolu španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeu savladao pobijedio Villarreall 3:2

Trener 'kraljeva' Zinedine Zidane za ovu je utakmicu izvan momčadi ostavio svoje najveće zvijezde. Tako protiv 'žute podmornice' nisu igrali Luka Modrić, Keylor Navas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Gareth Bale, Vinicius...

Zidane je priliku dao igračima kojih se u ljetnom prijelaznom roku želi riješiti, ali to se nije osjetilo na igri Reala. Već u 2. minuti su poveli, zabio je Mariano Diaz. No, veselje domaćih je kratko trajalo jer već u 11. minuti Moreno zabija za 1:1. Real je na odmor ipak otišao s prednošću, u 40. minuti za 2:1 je zabio Vallejo.

• +3
La liga, Real Madird - Villareal Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

U 49. minuti Mariano Diaz je ponovo zabio za Real koji je tako u nastavak utakmice krenuo s 3:1. Gosti su u petoj minuti sudačke nadoknade preko Coste uspjeli smanjiti na konačnih 3:2.

Za 'kraljeve' je sezona izgubljena, do kraja nemaju za što igrati. S druge strane Villarreal je još uvijek u opasnoj zoni i može ispasti iz lige, 'žuta podmornica' sad ima samo pet bodova više od Valladolida koji je u zoni ispadanja.