POGLEDAJTE

Ronaldov bijes zbog nedosuđenih penala Portugalu u Sloveniji je video hit

27.03.2024 u 09:13

Glavna zvijezda prijateljske nogometne utakmice između reprezentacija Slovenije i Portugala u Ljubljani u kojoj su domaćini slavili 2:0 bio je Portugalac Cristiano Ronaldo. No, njegov nastup neće se pamtiti prema igri nego stalnim prigovorima sucu Irfanu Peljtu

Od početka susreta imao je pritužbe na sudački kriterij, stalno prigovarao, da bi se u 38. minuti dogodila kulminacija.

U 38. minuti Ronaldo je bio uvjeren da je Timi Max Elšnik napravio faulirao Joaa Cancela u šesnaestercu, ali sudac Irfan Peljto nije dosudio penal. Kako je izvođač udaraca s bijele točke u Portugalu u pravilu Ronaldo, njegova ljutnja je bila tim veća te je s razgovor o toj temi nastavio i na kraju prvog poluvremena.

'Ako je penal, penal je', ljutito je govorio Portugalac. Tu priči nije bio kraj jer je kod vodstva Slovenije 1_0 tražio novi penal za Portugal. Slovenski branič Jaka Bijol je Ronalda izbacio iz ravnoteže, a sudac je i ovoga puta pustio da se igra nastavi.

Slovenci su u prvoj sljedećoj akciji zabili za 2:0, a Ronaldov bijes nije prestajao ni nakon utakmice.

Sporne trenutke i Ronaldovu ljutnju pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, Slovenci su slavili golovima Čerina (73) i Elšnika (81).

Slovenija će na Euru Njemačkoj igrati u skupini C s Engleskom, Srbijom i Danskom, dok će Portugal igrati u skupini F s Turskom, Gruzijom i Češkom.