ŠOKANTNE SCENE

Ronaldinha gađali kamenjem u finalu lige prvaka!

18.07.2013 u 09:54

U prvom finalnom ogledu Copa Libertadores (južnoameričke verzije Lige prvaka), nogometaši paragvajske Olimpije iz Asunciona su na svom travnjaku pobijedili brazilski Atletico Mineiro s 2:0, a dvoboj su obilježili i divlji domaći navijači koji su kamenjem gađali Ronaldinha

Alejandro Silva i Wilson Pittoni postigli su pogotke koje su približili njihovu momčad velikom uspjehu. Dakako, za konačan sud treba pričekati uzvratnu utakmicu iduće srijede u brazilskom Belo Horizonteu. Atletico će pokušati nadoknaditi minus od dva gola i tako po prvi put u povijesti doći do naslova pobjednika ovog natjecanja.

U 23. minuti je urugvajski nogometaš Silva uspio nadmudriti gostujuću obranu i vratara Victora, čime je donio prednost svojoj momčadi. Olimpia je i nakon postignutog pogotka diktirala tempo, napadala, stvarala, ali i propuštala prilike. Sve do 94. minute kada je Pittoni zabio iz slobodnog udarca.

Gost iz Brazila je odigrao vrlo slabu utakmicu, pa je takav bio i jedan od njihovih aduta Ronaldinho, koji je zamijenjen u 65. minuti. A dok je bio na terenu domaći navijači su ga gađali kamenjem prilikom izvođenja kornera, čime su bacili veliku mrlju na pobjedu svog kluba...