POGLEDAJTE SVE GOLOVE

Rijeka ostala na savršenom učinku i prati Dinamo; na Rujevici briljirao Antonio Čolak

03.08.2019 u 22:55

U drugoj subotnjoj utakmici trećeg kola Hrvatski Telekom Prve lige, na Rujevici je Rijeka svladala Slaven Belupo 3:1

Pred više od četiri tisuće gledatelja Rijeka je nastavila savršeni učinak u prvenstvu. Tri kola i devet bodova. Sada je stigla pobjeda protiv Slaven Belupa pa se Bišćanova družina na vrhu ljestvice bodovno izjednačila s Dinamom, ali je zbog lošije gol razlike na drugoj poziciji.

Rijeka je povela u 24. minuti. Kvržić je sjajno odigrao loptu u prostor, Čolak je pobjegao zadnjoj liniji obrane Slavena i lobom matirao vratara Filipovića.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

Pet minuta kasnije Čolak je sjajno primio loptu i okrenuo braniča, uslijedio je precizan ubačaj za Lončara koji je poentirao s tri metra.

Odmah u prvoj minuti nastavka Slaven se vratio u igru. Krstanović je zabio nekoliko sekundi nakon ulaska i iz prvog dodira nakon dodavanja Ejupija.

U 73. minuti Rijeka je otklonila dvoje oko pobjednika. Acosty je ubacio, briljantni Čolak spustio, a Tomečak precizno pogodio za konačnih 3:1.